Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Роботи пилососи IBOT

Пилосос iBot - це тип автоматичного пилососа, який використовує датчики та алгоритми для навігації по простору і прибирання підлоги. Деякі роботи призначені для роботи без допомоги рук і можуть бути налаштовані на прибирання певного місця в певний час або за регулярним графіком. Пилососи фірми iBot (Айбот) дедалі частіше стають улюбленими побутовими гаджетами завдяки своїй ефективності прибирання порівняно з традиційними пилососами.

iBot робот пилосос - інтелектуальний автоматичний помічник

Роботи пилососи зараз є одними з найпопулярніших гаджетів для дому. Вони доступні за ціною і зручні у використанні.

Традиційні пилососи використовують широку, агресивну щітку для забору бруду і пилу, для їхньої роботи необхідне постійне джерело живлення, що означає необхідність безперервного підключення до електроенергії, якщо вони не мають вбудованого акумулятора. Ці агрегати громіздкі і незручні в зберіганні. Як правило, це пристрої, які необхідно штовхати і котити за собою для прибирання.

Завдяки зручним функціям планування та компактному дизайну iBot пропонує користувачам зручне рішення для підтримання чистоти в житлових приміщеннях із мінімальними зусиллями.

Переваги робота пилососа Айбот (iBot)

  • Моделі з функцією сухого та вологого прибирання, це видатна інновація в індустрії роботів пилососів. При використанні ручної швабри може бути складно пройти під столами і обійти перешкоди. У роботів такої проблеми немає. Вони також закодовані так, щоб розташовуватися якомога ближче до мостин, щоб не пропустити кути.
  • Пристрої, оснащені навігацією і відеокамерою. iBot може безпечно сканувати і планувати ефективний шлях прибирання, який адаптується до вашого будинку і забезпечує індивідуальне прибирання.
  • Айбот із лазерним далекоміром і функцією побудови карти приміщення, керовані з програми в телефоні.

Купити iBot робот пилосос в інтернет магазині Robotop

Інтернет-магазин Robotop пропонує купити робот пилосос Айбот за вигідною ціною. Менеджери підкажуть і дадуть відповідь на всі виниклі питання, допоможуть з вибором моделі і відправлять роботизованого помічника в Київ або будь-яке інше місто, територія роботи інтернет-магазину - вся Україна.

Немає товарів

Вгору