Robotop підбере вам найкращого помічника

Ви хочете придбати - робот пилосос або мийник вікон? Це чудове рішення, адже це сучасні представники розумної техніки, що значно спрощують життя, економлять час, роблять вашу оселю затишнішою, а офіс охайним. В деяких випадках рятують життя, коли мова йде про автоматичного мийника вікон. Це той працівник, що відпрацює кожну копійку, та принесе вигоду, адже збереже ваш час, а іноді й нерви. Наш сервіс створено для того, щоб допомогти знайти ідеального компаньйона і працівника, який буде відповідати всім умовам, враховуючи тип приміщення, особливість ваших вікон та ваш стиль життя та бюджет. 

Загально про підбір техніки

Ми знаходимось в такому часовому проміжку, коли наукова фантастика стала буденністю, реальністю. Творчі професії може замінити штучний інтелект, а фізичний труд замінюють машини, одначе це не привід засмучуватись, оскільки з’являються нові професії та можливості для людства. Ми в такому моменті історії, коли інтелектуальна техніка стає доступною, коли кожен може придбати собі розумного помічника за адекватною ціною. Сучасні роботи пилосмоки або мийники вікон дійшли такого етапу розвитку коли їхня робота стає майже повністю автономна. Вони визначають тип поверхні, адаптуються до рельєфу, визначають ступінь забруднення й автоматично вичищатимуть пляму, аж допоки не відмиють її. Це надійні та старанні працівники, які створені для того, щоб допомагати нам, економити час і підтримувати чистоту кожного дня.

Загальні відмінності в техніці

Перед покупкою смарттехніки для дому важливо знати основні відмінності й особливості такої техніки. Від чого залежить ціна та ефективність:

 • Рік випуску. Чим старіша модель, тим менше сучасних технологій буде залучено. Тип датчика орієнтування в просторі старого покоління, неможливе управління від смартфона. Але якщо в цій моделі потужний двигун, то він вартий вашої уваги.
 • Потужність всмоктування. Для мийників вікон цифри завжди будуть за 2000 Па, оскільки завдяки силі всмоктування він кріпиться до поверхні. А для роботів пилосмоків це означає ефективність роботи, те як він буде чистити в щілинах, ефективно збирати шерсть і велике сміття.
 • Тим хто тримає хатніх тварин слід звернути увагу на спосіб всмоктування. На сьогодні існує ряд моделей, які відмінно всмоктують шерсть та волосся. Вакуумний приймач розташований перед турбощіткою з ворсу і таким чином це значно зменшує час на обслуговування пилосмоку. 
 • Принцип миття підлоги. Якщо модель з вібраційною платформою, то це позитивно впливає на якість прибирання. Підлога відмивається набагато краще, застарілих плям як і не було. 
 • Тривалість заряду і ємність акумулятора для робота пилосмока. У сучасних моделях зарядка триває кілька годин, а площа, яку може прибрати робот без додаткової підзарядки складає 300 квадратних метрів. 
 • Спосіб управління. Зручним буде управління від дистанційного пульта (зверніть увагу на комплектацію). Але сучасні моделі роботів передбачають управління через смартфон, що значно розширює спектр індивідуальних налаштувань машини.
 • Комплектуючі. Ця незначна характеристика багато каже про виробника. Чим більше аксесуарів, тим краще. Оскільки вам не доведеться докупляти щіточки та насадки, це показує виробника з кращої сторони, адже фірма опікується своїми клієнтами.

Розумні пилосмоки, розшифровуємо цифри в характеристиках

Цей вид техніки навіть зараз продовжує еволюціонувати. Сучасні моделі працюють на штучному інтелекті, а для орієнтування в просторі використовують лазерні відстанеміри, такі як у безпілотних машинах. Ретельно вивчають приміщення, будують карту і переміщуються найкоротшими маршрутами. На що, в першу чергу, звернути увагу при виборі ідеального помічника, відповідають наші фахівці:

 • Орієнтація в просторі та площа, яку може прибрати пилосмок. Для невеликих приміщень на 2, 3 кімнати, до 50 м² підходять пилосмоки з ІК сенсорами. До 100 м² можна придбати модель, що має гіроскоп. Понад 100 м² краще обрати модель з лазерною системою навігації, але якщо ви хочете по-справжньому розумну модель, то техніка з лідарами безумовно на першому місці. 
 • Вологий, сухий або змішаний тип прибирання. Для зручності краще придбати модель, що одночасно може пилососити та мити підлогу. Зверніть увагу на сучасні підлогонатирачі, де миюча платформа не тільки миє, а і натирає поверхню, це означає, що робот може вимивати старі та сильні забруднення. Зазвичай в характеристиках це зазначено як 1300 рухів на хвилину.
 • Автоматичне утрамбовування зібраного сміття. Опція дуже корисне і є лише в моделях преміумсегмента, дозволяє користуватись пилосмоком навіть тоді, коли контейнер зі сміттям заповнений.
 • Потужність мотора. до 1000 Па - моделі, що не вичистять килими, але приберуть пил. до 1600 Па - можуть не справлятися з об'ємним сміттям, але непогано пилососять килими та в щілинах. Понад 2000 Па - потужні пилосмоки, що начисто вбирають шерсть, пісок та відмінно очищають килими.
 • Наявність Hepa фільтру буде перевагою для людей схильних до алергії. Фільтр затримує до 97% пилу, бактерій та алергенів.
 • Наявна центральна турбощітка для всмоктування пилу значно покращує якість прибирання. Деякі сучасні моделі обладнанні додатковим потужним вакуумним двигуном, що дозволяє всмоктувати шерсть, волосся та велике сміття звільнюючи вас від додаткового очищування турбощітки.
 • Управління через додаток впливає на ціну, але це значно розширює можливості керування пилосмоком. Виставляти голосові команди та виділяти необхідні ділянки в домі, де пилосмоку краще прибрати.
 • Гучність роботи до 60 Дб буде оптимальною.

Особливості розумних мийників вікон

Якщо роботи пилосмоки роблять ваше життя значно простішим, то мийники вікон роблять ваше життя ще й безпечніше. Все більше наших клієнтів звертаються до нас, щоб підібрати для себе мийника. Розповідаємо основні секрети цих роботів:

 • Бувають двох форм: квадратні та прямокутні. Квадратні краще вимивають в кутах вікна.
 • Спосіб, яким чином мийник очищає скло. Якщо насадки обертаються, наче як імітують рух людини, то це значний плюс для мийника, поверхня буде гарантовано ідеально чиста після прибирання.
 • Зверніть увагу на спосіб подачі води або мийної рідини. Сучасні моделі оснащені контейнером і авторозприскувачем. Це робить їх максимально автономними.
 • Дві форсунки для подачі води - значний плюс, бо це забезпечує швидший результат і якість мийки значно покращується. 
 • Зверніть увагу на спосіб подачі води, переважатиме той мийник у якого розприскування ультразвукове, тобто парою, це запобігає утворенню плям та розводів, що може лишати мийний засіб.
 • Чим більше мийна насадка, тим більшу площу поверхні вимиє пилосмок за менший проміжок часу.
 • Всі мийники вікон можуть чистити не тільки скло, а й інші поверхні: кахлі та гладкі поверхні.

Знаємо кожен пилосмок особисто

Ми пам’ятаємо той час, коли роботи заряджалися по 12 годин, коли про вологе прибирання ніхто і мріяти не міг, всі із захопленням дивились на цю “диво техніку”. Громіздкі та трохи незграбні, такі були перши роботи пилососи, що поступили у продаж. Наші співробітники працювали у сфері розумної техніки, коли в Україні тільки з’явились перші автоматизовані пилосмоки на штучному інтелекті. 

Послуги, що ми надаємо

Кожен член команди Robotop знає про розумних роботів пилосмоків та мийників з власного багаторічного досвіду роботи з розумною технікою. Наш досвід починається ще з 2006 року коли перші роботи Dirt Dog, Roomba та Scooba почали постачатись в Україну. На сьогодні ми працюємо з більшістю офіційних дистриб’юторів побутових роботів. Ми розв'яжемо будь-яку складну задачу з пошуку побутових роботів:

 • Підбиратимемо техніку спираючись на загальну площу приміщення. 
 • Враховуємо тип приміщення (офіс або квартира).
 • Вибиратимемо пилосос, який буде підходити під тип вашої підлоги.
 • Мийника вікон, що відповідатиме конфігурації вікон.
 • Спираючись на бюджет підберемо варіанти.
 • Надамо зрівняльну таблицю декількох роботів, що вам сподобались і підійдуть найбільше.