Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Роботи пилососи Xiaomi

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Робот пилосос Xiaomi - це пристрій для автоматизованого прибирання від китайського бренду Xiaomi. Цей гібридний агрегат об'єднує функції сухого та вологого прибирання для різних підлогових покриттів. Багато моделей оснащені передовими технологіями штучного інтелекту. У робота пилососа Xiaomi є мобільний застосунок, який дає змогу керувати пристроєм віддалено.

Переваги роботів пилососів Xiaomi

У більш ранніх моделях пристроїв, спочатку проводилося сухе прибирання, а потім необхідно було самостійно мити підлогу. Наразі вже є моделі, що поєднують у собі ці функції, що робить роботи абсолютно автономними.

Базові функції, властиві всім роботам:

 • картографування та навігація;
 • підключення до Wi-Fi для управління за допомогою програми;
 • налаштування часових рамок, де ви зможете спланувати дні/час прибирання;
 • віртуальні стіни/маркери кордонів;
 • самозарядка, яка дає змогу роботу пилососу автоматично повертатися на зарядну станцію в разі низького заряду батареї.

Додаткові функції

 • виявляти килими та відповідним чином коригувати налаштування очищення;
 • дистанційний моніторинг у режимі реального часу завдяки наявності веб-камери, деякі моделі оснащені датчиками руху та оповіщення.

Xiaomi дає досить великий модельний ряд роботів пилососів з різною ціновою політикою. І хоч дорожчі пристрої мають розширений функціонал, бюджетні також порадують вас відмінною роботою і повністю впораються зі своїм завданням.

Види роботів пилососів Xiaomi в інтернет-магазині Robotop

Пориньте у світ сучасних рішень для прибирання з Robotop, де представлені різноманітні види роботів пилососів Xiaomi:

 • стандартний робот для сухого прибирання;
 • робот пилосос з функцією вологого прибирання, має окремий резервуар для води, який кріпиться до нижньої частини робота і може бути від'єднаний за необхідності, наприклад, якщо хочете робот пилосос Xiaomi купити Київ та інші міста України з доставкою, пропонуємо Mi Robot Vacuum Mop 2 з резервуаром ємністю 250 мл, що дає змогу вимити площу підлогових покриттів у 150 м2;
 • робот зі станцією для самоочищення, це пристрої, які автоматично повертаються на станцію, куди вивантажують усе сміття з контейнера самостійно, а очищення станції потребуватиме вашої уваги лише раз на кілька тижнів.
 • самоочисний пилосос робот Xiaomi, Robot Vacuum X10+, має два сміттєві баки - основний і додатковий, використовує додатковий сміттєвий контейнер для спорожнення й очищення основного сміттєвого контейнера, також не потрібно мити й сушити мопи робота пилососа - він це зробить автоматично.

Якщо ви вирішили купити робот пилосос Xiaomi зі шваброю, єдине, на що вам потрібно звернути увагу, - це розмір резервуара для води. Резервуар більшого розміру вміщує більше води, а це означає, що вам не доведеться його поповнювати так часто.

Купити робот пилосос Xiaomi в Україні

Раніше робот, що прибирає будинок, здавався науковою фантастикою. Однак технології зробили крок вперед і це стало сьогоднішньою реальністю. У світі набирають популярності розумні пилососи. Як і всі інновації, роботи, здавалося, коштуватимуть неймовірно дорого і не всім будуть доступні до покупки. Насправді, все не так: безліч компаній виробляють роботи-пилососи, що і послужило фактором падіння цін на ці пристрої.

Xiaomi робот пилосос - це перший агрегат, про який ми думаємо, обираючи роботизованого помічника, адже бренд Xiaomi відомий доступними та високоякісними роботами. Інтернет магазин Robotop пропонує придбати робот пилосос Xiaomi за вигідною ціною. Тут ви можете придбати автоматичного мийника підлогових покриттів з доставкою в Київ або будь-яке інше місто України.

Ціни на Роботи Пилососи Xiaomi

Робот пилосос Ціна
Вгору