Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Роботи пилососи iLIFE

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

iLife: робот пилосос із чудовим функціоналом

iLife - це популярний бренд роботів пилососів, призначених для автоматизації процесу прибирання в будинку. Це техніка, розроблена спеціально для тих людей, які прагнуть скоротити часові витрати і не витрачати сили на те, що можна делегувати розумному обладнанню;

Переваги пилососа iLife

Чому варто купити робот пилосос iLife? Багато моделей техніки бренду використовують передові алгоритми навігації, як-от датчики та камери, щоб: 

  • ефективно переміщатися приміщенням;
  • уникати зіткнень із меблями;
  • визначати місце розташування перешкод;

Створений компанією Айлайф робот пилосос обладнаний функцією автоматичної підзарядки. Після закінчення прибирання він може самостійно повернутися на базу для заповнення втрат енергії. Робот iLife оснащений потужною системою всмоктування, що дає йому змогу збирати пил, сміття і волосся з різних типів поверхонь, включно з килимами, паркетом, ламінатом і плиткою.

Багато моделей підтримують віддалене управління через смартфон, що дає змогу вам керувати роботом і стежити за прибиранням навіть перебуваючи далеко від дому. Пристрої мають компактний і низький профіль, що дає змогу їм проходити під меблями і чистити важкодоступні місця. Обладнання може працювати в різних режимах, включно з режимами для прибирання по краях, спіральним прибиранням тощо, що дає їм змогу адаптуватися до різних ситуацій.

Крім цього можна відзначити й інші переваги приладів:

  • фільтрація повітря;
  • тривалий час роботи;
  • наявність сенсорів для попередження падіння з висоти;
  • доступність ціни.

Купити робот пилосос iLife за вигідною ціною в Києві

Перш ніж вибрати конкретну модель iLife, рекомендується вивчити характеристики й особливості кожної з них, щоб задовольнити свої потреби та вимоги до прибирання у вашому домі. На пилосос iLife ціна доступна і повністю виправдана якістю товарів. В інтернет магазині Robotop робот iLife купити можна максимально вигідно. Менеджери Роботоп допоможуть підібрати модель Ай Лайф за характеристиками, вартістю, дизайном. Можлива доставка по Києву та Україні.

Ціни на Роботи Пилососи iLife

Робот пилосос Ціна
Вгору