Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Роботи пилососи iRobot

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Робот пилосос iRobot (АйРобот) - це пристрій для автоматизованого прибирання, яку представляє американська компанія iRobot. Обладнані передовими системами навігації, такими як технології картографування приміщень, інфрачервоні сенсори та акселерометри, що забезпечує точне і безпечне переміщення по приміщенню. Багато моделей використовують технології адаптивного прибирання, алгоритми яких дають змогу роботу ефективно реагувати на зміни в середовищі та фокусуватися на зонах із підвищеною забрудненістю. Роботи iRobot надають різноманітні режими роботи, такі як "випадкове прибирання", "по краях" і "точкове прибирання", що дає можливість вибору оптимального режиму залежно від вимог прибирання.

Моделі роботів пилососів iRobot

iRobots пропонують різні моделі роботів пилососів, кожна серія має різні функціональні можливості, всі вони представлені на сайті нашого магазину з найбільш точними характеристиками для кожної моделі окремо. Вони розрізняються не тільки потужністю всмоктування, а й наявністю додаткових функцій, що робить роботів інтелектуальнішими та автономнішими завдяки новітнім технологіям:

  • Базові моделі, серії irobot 600, 900 і i3, всі керовані за допомогою програми на телефоні, є можливість встановити розклад прибирання. Ця лінійка має високу потужність всмоктування, датчики DirtDetect, які виявляють бруд, тому робот може приділяти особливу увагу більш забрудненим ділянкам підлогового покриття.
  • Серія i7. Новація цього модельного ряду полягає в тому, що АйРобот робот пилосос навчився бути безшумним завдяки функції "QuietDrive". Також з'явилася можливість додати в застосунку з керування пилососом заборонені зони, які розумний пристрій уникатиме й об'їжджатиме під час прибирання.
  • Серія J, оснащені навігацією PrecisionVision, яка допомагає розумному пилососу розпізнавати об'єкти попереду себе і фотографувати їх, що відображатиметься в додатку. Дроти, шнури, іграшки та інші речі, які можуть опинитися на підлозі, більше не будуть зупиняти робота і перешкоджати його прибиранню.
  • Серія S, має в 40 разів більшу потужність забору сміття, ніж роботи серії iRobot 600. Додана інноваційна технологія PerfectEdge, завдяки якій iRobot робот-пилосос вимиває важкодоступні кути;

Усі роботи iRobot обладнані датчиками забруднень, мають налаштування графіка роботи, практично не застряють у важкопрохідних місцях, мають найвищий ступінь керованості.

iRobot робот пилосос в інтернет магазині Robotop

Невипадково інтернет магазин Роботоп представляє до продажу на сайті iRobot, роботизованих помічників в очищенні підлогових покриттів від відомого американського виробника, практично новатора даних розробок, який випустив свій перший пристрій в далекому 2002 році. Їхня техніка користується великою популярністю, проте на робот пилосос iRobot ціна абсолютно різна і залежно від моделі, можна підібрати агрегат під будь-який бюджет і запит.

Виходячи з вивчених варіацій розумних пилососів, ви вже маєте чітке уявлення, якими бувають пристрої, і можете вирішити для себе, який iRobot пилосос купити, щоб він задовольняв усі ваші потреби в прибиранні. Відвідайте інтернет магазин Robotop, тут представлені роботи пилососи в різних моделях і комплектаціях за найкращою ціною в Україні, з доставкою в Київ або будь-яке інше місто країни.

Ціни на Роботи Пилососи iRobot

Робот пилосос Ціна
Вгору