Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Роботи пилососи Neato (Неато)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Роботи пилососи Neato: різноманітність моделей

Пилососи Neato користуються великою популярністю у споживачів з різних країн світу. Вони представлені в продажу в широкому асортименті моделей, кожна з яких має свої особливості та переваги. Не важко підібрати пристрій на будь-який смак і бюджет - вибір різноманітний і за ціною, і за характеристиками. Розглянемо основні моделі бренду і дізнаємося про їхні відмінності та переваги;

Функціональність моделей робота пилососа Neato

Neato Botvac D7 Connected - модель, оснащена лазерною навігаційною системою, яка дає їй змогу створювати докладні карти приміщення і розумно лавірувати навколо перешкод. Серед переваг пристрою можна відзначити: 

  • великий акумулятор;
  • тривалий час роботи;
  • підтримку управління через смартфон;
  • можливість встановлення віртуальних бар'єрів для певних зон.

Однією з головних переваг D7 Connected є його здатність повернутися на зарядну станцію для автоматичного заряджання і продовження прибирання після заряджання.

Neato Botvac D6 Connected також обладнана лазерною навігаційною системою, що дає їй змогу створювати карту приміщення і розумно переміщатися простором. Вона володіє сильним всмоктуванням і здатна ефективно видаляти пил і бруд з різних поверхонь. Botvac D6 Connected підтримує управління через смартфон і встановлення віртуальних бар'єрів.

Купити робот пилосос Neato Botvac D4 Connected віддають перевагу ті хто хоче отримати потужний і ефективний прибиральник. Ця модель також працює на основі лазерної навігаційної системи і має сильне всмоктування. Botvac D4 Connected має час роботи до 75 хвилин і підтримує управління через смартфон, що робить його більш зручним у використанні. Він підтримує встановлення віртуальних бар'єрів, завдяки чому можна обмежити доступ робота пилососа до певних зон.

Neato Botvac D3 Connected також оснащений лідарною навігаційною системою і має гарну потужність всмоктування. Botvac D3 Connected підтримує управління через смартфон і має простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Він може працювати на різних типах поверхонь, включно з килимами та паркетом.

Переваги робота пилососа Neato

  • просунуті системи навігації;
  • високу ефективність прибирання;
  • можливість управління через смартфон;
  • підтримку додаткових функцій, як-от встановлення віртуальних бар'єрів;

Пилососи Neato забезпечують зручність і ефективність у прибиранні домашніх приміщень.

Купити робот пилосос Neato в Києві

Робот пилосос Неато купити можна в різних варіантах виконання. Вибирайте на сайті інтернет магазину Robotop пилосос, який максимально точно відповідає вашим запитам. На робот пилосос Неато ціна залежатиме від його характеристик, розміру, дизайну. У магазині Роботоп ви знайдете свій ідеальний пилосос. Замовити товар можна онлайн з доставкою в Києві та по Україні.

Ціни на Роботи Пилососи Neato

Робот пилосос Ціна
Вгору