Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Роботи пилососи 360plus

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Робот пилосос 360 plus - це продукція китайського бренду, що спеціалізується на розробці автоматичних прибиральників для приміщень різного типу. Створений під брендом 360 робот пилосос допоможе швидко і без зайвих витрат часу навести чистоту навіть у дуже брудному приміщенні.

Оснащений сучасними системами навігації, такими як лазерні датчики, що дає йому змогу самостійно оптимізувати маршрути прибирання, уникаючи перешкод. Такий підхід забезпечує більш повне і комплексне очищення різних поверхонь.

Технології та режими прибирання робота пилососа 360 plus

На робот пилосос 360 ціна залежить від технічних характеристик моделі та її функціоналу. За розміром, висотою корпусу розроблені брендом моделі однакові. Вага може варіюватися в межах 3,8-3,9 кг і залежить від модифікації пристрою. Усі представлені виробником роботи виконують і сухе, і вологе прибирання.

Етапи прибирання

Процес наведення чистоти проходить у кілька етапів:

  • прилад, використовуючи центральну турбощітку, збирає бруд і він вирушає до всмоктувального отвору в корпусі;
  • бічна щітка допомагає прибрати сміття по периметру;
  • дрібне сміття затримується спеціальним НЕРА-фільтром;
  • для миття підлоги використовується серветка з мікрофібри.

Режими прибирання

Пристрої можуть працювати автономно до 120 хвилин, за які здатні навести чистоту на площі до 180 м2. Найбільш просунуті моделі бренду працюють без необхідності перезарядки 180 хвилин і прибирають приміщення до 300 квадратних метрів. Робот може працювати в декількох режимах:

  • сухе та вологе прибирання;
  • тільки сухе прибирання (функція пилососа, очищення килимів);
  • тільки вологе миття підлог.

Під час увімкнення вологого прибирання можна запрограмувати заборонені зони, наприклад, заборону заїзду на килим;

Роботи пилосос 360 в інтернет магазині Robotop

Роботи цього виробника сканують простір на 360 градусів і розробляють оптимальний маршрут руху. Така карта прибирання дає змогу наводити чистоту максимально ефективно;

На сайті магазину Роботоп ви знайдете великий вибір моделей техніки 360. Для наших клієнтів приємні ціни, гарантія якості товарів, допомога консультантів у підборі кращої модифікації прибиральника. Доставка продукції здійснюється по Києву та Україні.

Ціни на Роботи Пилососи 360 plus

Робот пилосос Ціна
Вгору