До списку неулюблених домашніх справ багато хто відносить миття вікон. Заняття забирає дорогоцінний час, вимагає чималих зусиль і часто закінчується розводами на склі. На щастя, на ринку є роботи для вікон, що значно полегшують завдання. Вибрати відповідного мийника непросто, особливо якщо обладнання купується вперше. Щоб допомогти в ухваленні рішення, ми підготували перелік топових пристроїв з коротким описом фішок і особливостей моделей. Ми враховували, наскільки зручна конструкція, чи реалізовані в пристроях передові технології, чи відповідає ціна якості. Переходимо до огляду моделей.

1. Hobot 6S PRO - новітня розробка в галузі миття вікон

Очолює наш рейтинг інноваційна модель Hobot S6 Pro. Її родзинка – подвійна вібраційна платформа, що за 1 хвилину здатна зробити до 600 рухів для суперефективного очищення. У поєднанні з щільними серветками з мікрофібри та двостороннім ультразвуковим розпиленням мийної рідини гаджет з легкістю видалить стійкі забруднення, при цьому вікна будуть виблискувати чистотою. Про мильні розводи та смуги на поверхні можна забути назавжди.

Жоден інший робот не очищає так ретельно кутки та краї стікол. Це пов'язано з конструкцією серветок, які не обрізаються по кутах. Ще однією перевагою моделі є антистатичний ефект – після миття до скла не прилипатиме пил, отже, вікна довше залишатимуться чистими.

Hobot S6 Pro не перебірливий. Він очищає гладкі та ребристі поверхні, безрамні конструкції та скло будь-якої товщини. Модель підходить для очищення кахлю і плитки. На обробку одного квадратного метра у пристрою йде всього 2,6 хвилини, що робить його одним з найшвидших мийників вікон. Сам робот простий у використанні і його можна запустити за допомогою вбудованої кнопки, пульта дистанційного керування або програми. Девайс надійно захищений від падіння, а в разі відключення електрики зможе автономно працювати до 20 хвилин. З переваг ще відзначимо такі:

 • висока якість збірки, міцний пластик;
 • інтелектуальна навігація;
 • автоматичне встановлення оновлень;
 • наявність голосового оповіщення;
 • низький рівень шуму;
 • широка комплектація;
 • довжина дроту - 5 м.

Hobot S6 Pro – новітня та найдосконаліша модель у пропозиції HOBOT. Цей робот оснащений низкою функцій, що роблять його ідеальним рішенням для миття вікон удома, в офісі або інших місцях.

2. Xiaomi HUTT W8 – надійна робоча конячка

Витончений корпус, інтелектуальні алгоритми та чудові технічні характеристики – ключові особливості Xiaomi Hutt W8, тому він заслужено потрапив на друге місце рейтингового списку. Робот мийник універсальний: ним можна легко обробляти вікна та інші плоскі поверхні, такі як перегородки душових кабін, вітрини, дзеркала і навіть настінну плитку з неглибокими швами. У девайса відмінна сила всмоктування на рівні 3800 Па, тому йому забезпечена надійна фіксація навіть на мокрих або попередньо оброблених вікнах.

Ефективність прибирання Hutt W8 пояснюється подвійною системою розпилення води та серветками з поліпшеною структурою волокон. Агрегат адаптується до забруднень будь-якої складності, регулюючи частоту розпилення рідини. Точні лазерні датчики допомагають спланувати маршрут і не виїжджати за безпечні межі. Неодмінно варто відзначити:

 • дистанційне керування;
 • прозорий контейнер для води або мийного розчину на 80 мл;
 • наявність резервної літієвої батареї в комплекті;
 • спеціальний кейс для зберігання.

Xiaomi Hutt W8 – чудовий вибір для людей, які хочуть заощадити час і сили на миття вікон. Робот ефективний, простий у використанні та безпечний.

3. Mamibot IGLASSBOT W120-T – ідеальний для великого скління

Невеликий, але потужний очищувач від американського бренду Mamibot iGLASSBOT W120-T замикає трійку лідерів рейтингу. Він пропонує чудову продуктивність, але при цьому відрізняється конкурентоспроможною ціною. Прилад підходить для обробки плоских вертикальних і горизонтальних поверхонь: вікон, дзеркал, скляних дверей і столів, керамічної плитки. Робот для миття вікон оснащений штучним інтелектом. Ця технологія дає змогу вибрати найбільш ефективний маршрут очищення залежно від розміру вікна.

Пристрій простий у використанні. Керування можливе за допомогою кнопки на корпусі, пульта або застосунку iGlassBot. Робот оснащений акумулятором на випадок відключення електроенергії. Він заряджається протягом години й може працювати без підключення до мережі до 20 хвилин. Робот має додаткові переваги, що дають змогу ефективно та безпечно виконувати прибирання:

 • ергономічна ручка для зручного встановлення та зняття з поверхні;
 • велика очищувальна серветка;
 • полегшена вага.

4. Hobot 2S ULTRASONIC

Продовжує рейтинг ще одна модель азійського бренду Hobot 2S Ultrasonic. Її квадратна форма не залишить поза увагою жоден кут ваших вікон. Девайс використовує ультразвукову технологію для дрібнодисперсного розбризкування води, тому зі скла ретельно видаляється бруд і на поверхні створюється антистатична плівка для відштовхування пилу. Робот стабільно переміщується вгору-вниз і не пропускає жодної ділянки, мийка здійснюється зигзагоподібними рухами.

Робот-мийник прекрасно очищає великі скляні поверхні. Йдеться не тільки про вікна. Ним можна обробити душову кабіну, дзеркало або плитку у ванній. Пневмосистема забезпечує надійне притиснення до гладких і рельєфних матеріалів. Робот пропрацює до 20 хвилин від акумулятора в разі раптового знеструмлення, управління можливе з пульта ДУ або смартфона, підтримуються голосові сповіщення.

5. Xiaomi HUTT DDC55

П'яту позицію посідає Xiaomi HUTT DDC55, призначений для миття вікон і дзеркал. Він виконаний у компактному розмірі та лаконічному дизайні, працює тихо. Потужний вакуумний двигун утримує робота на будь-якій вертикальній або горизонтальній поверхні. Всупереч несподіваному відключенню електроенергії девайс до 20 хвилин залишатиметься на вікні та продовжить мийку. Виробник подбав про безпеку – інтелектуальні датчики допоможуть відстежувати край поверхні та уникнути удару об перешкоду.

6. Hobot R3

Hobot R3 – видатний продукт на сучасному ринку. Він отримав від виробника функції, необхідні для ефективного та безпечного миття вікон, кахлю та навіть дерева. Робот ефективно очищає поверхні різних форм: прямокутної, трапецієподібної, трикутної, круглої. Потужний двигун надійно утримує агрегат на склі, регулюючи силу притискання залежно від рельєфу покриття. У цьому відношенні Hobot R3 – один із найкращих мийних роботів.

Висока якість мийки забезпечується двома круглими обертовими серветками, а також подвійною системою розпилення мийного. Робот економний, на 1 квадратний метр витрачається не більше 1,5 мл рідини. Ще одна перевага моделі – інтелектуальне очищення. Робот розпізнає особливо забруднені ділянки й вимиває їх до блиску. 

7. Ecovacs Winbot X

Головна особливість Ecovacs Winbot X полягає в тому, що він не потребує підключення до електромережі, а живиться від вбудованого акумулятора, якого вистачає на 50 хвилин роботи. Замість мотузки з карабіном, як в інших роботів для миття вікон, тут застосовано приліпку з функцією автоматичного розмотування і фіксації мотузки. Якщо робот падає, розмотування автоматично блокується.

Сьоме місце в рейтингу агрегат посідає, оскільки в ньому немає функції обприскування вікон, а також користувачі відзначають недостатнє очищення кутів, попри квадратний профіль. На противагу недолікам пристрій пропонує режим ретельного очищення, коли девайс повторно обробляє занадто забруднені місця. Мийна зона робота представлена широкою мікрофіброю, розташованою по периметру корпусу, і гумовими скребками. Ecovacs Winbot X ідеально підходить для миття вікон в умовах, коли поруч немає розетки.

8. Cecotec Conga Windroid 970

У пропозиції магазинів з'явився робот-мийник вікон від іспанського бренду Cecotec Conga Windroid 970. Він передбачає доскональне очищення вікон завдяки вібраційній платформі. У меню пристрою доступно п'ять режимів з різною інтенсивністю і траєкторією руху. Інтелектуальна навігація дає змогу пристрою прокладати оптимальний маршрут і визначати безпечні кордони.

Для захисту пристрій оснащений страхувальним тросом на приліпці та аварійним акумулятором. Робот простий у використанні, ним можна керувати за допомогою пульта ДК і кнопки на самому гаджеті.

9. HOBOT 298

Не хочеться забувати про автоматичний склоочисник Hobot 298. У моделі є більш сучасні приймачі, але вона все ще продається і є хорошою альтернативою бюджетним роботам для вікон. Підходить прилад для миття скляних дверей і перегородок, вікон та інших конструкцій з рівною поверхнею. Hobot 298 цінується за вбудований дозатор мийних засобів, безщітковий двигун і резервуар для води місткістю 0,4 літра. Він ретельно полірує вікна, не залишаючи розводів, оснащений автономним акумулятором, що запобігає падінню з вікна навіть за відсутності електроживлення.

10. Mamibot W110-F

Список роботів для миття вікон закінчується моделлю Mamibot W110-F. Він оснащений двома дисками з серветками, що допомагають пересуватися поверхнею і видаляти бруд, а також функцією розпилення води. Девайс оснащений системою виявлення країв, тому підходить для безрамних стекол. Очищувач не потребує постійного нагляду, у нього є захист від падіння в разі відключення живлення. Потужний двигун із силою всмоктування 3200 Па гарантує, що агрегат не зіслизне з вікна.

Висновок

Купівля якісного робота мийника – чудове рішення, оскільки пристрій не потребує допомоги під час миття вікон і всю брудну роботу робить самостійно. Купивши пристосування, ви заощадите багато часу на більш приємні справи. Завдяки нашому рейтингу ви знаєте, які роботи мийники вікон вважаються найкращими у 2024 році. До списку увійшла техніка провідних виробників, таких як: Hobot, Xiaomi, Mamibot, Ecovacs. Вам більше не обов'язково сидіти на форумах, переглядати десятки відео на YouTube або читати інші статті, щоб вибрати гідного помічника у хатніх справах.