Роботи пилососи Xiaomi: порівняння, характеристики, найкращі моделі

Xiaomi – китайський бренд, дуже відомий в області смартфонів, планшетів та фітнес браслетів. Заснований у 2010 році, сьогодні є лідером у багатьох сферах, цінується за якість своїх пристроїв, але насамперед за впровадження інновацій, розроблених з урахуванням потреб користувачів.

Порівняльна таблиця роботів пилососів Xiaomi показує, що бренд не тільки переводить сучасні технології в площину побутового застосування, але ще й прагне бути доступним для всіх, тому пропонує цілу низку пилососів за розумними цінами.

У чому переваги пилососу Xiaomi? Основні відмінності роботів пилососів Xiaomi, завдяки яким вони стали популярні та шановані у всьому світі:

 • співвідношення ціни та якості – це сильна сторона бренду. Кожен пилосос Xiaomi пропонує відмінну продуктивність та якість за доступною ціною;
 • продуктивність і потужність всмоктування: пристрої Xiaomi насамперед цінуються за потужність всмоктування, вони ефективні та найчастіше підходять для всіх типів підлог, включаючи килими з довгим ворсом;
 • автономія: всі аксесуари марки оснащені літій-іонним акумулятором (найкращий з наявних). Автономія завжди є. Деякі пристрої мають автономність до 200 хвилин за нормальної потужності;
 • аксесуари: ще одна перевага бренду і не менш важлива. Кожен пилосос Xiaomi оснащений безліччю практичних аксесуарів;
 • маневреність: протягом кількох років користувачі високо оцінюють маневреність, а також комфорт використання та ергономіку кожного пилососу Xiaomi.

Пилосос Xiaomi останніми роками користується приголомшливим успіхом. Його успіх зумовлений потужністю всмоктування, автономністю та маневреністю. Але який вибрати? Не поспішайте, почитайте наше порівняння моделей роботів пилососів Xiaomi і не соромтеся ознайомлюватися з тестами та оглядами, щоб зробити свій вибір відповідно до повного знання фактів.

Через різницю між багатьма продуктами на ринку, важливо оцінити певні критерії, щоб забезпечити успіх ваших інвестицій.

Типи та можливості прибирання

Роботи пилососи – це технологія, яку цінують користувачі, оскільки вони позбавляють необхідності самостійно пилососити, мити підлогу і, таким чином, економлять час. Крім того, вони легко досягають важкодоступних місць, наприклад під меблями або в кутах. Сьогодні на ринку представлено безліч моделей, але деякі виділяються завдяки високій потужності всмоктування та доступним технологічним типам збирання, як, наприклад, Xiaomi.

Хоча китайська компанія є гігантом в індустрії виробництва смартфонів, поряд з Samsung та Apple, вона змогла відкрити свою діяльність у напрямку технологічних продуктів, що використовуються у побуті. Тому ми пропонуємо вам порівняти роботи пилососи Xiaomi та вибрати для себе найбільш технологічний та продуктивний варіант.

Роботи-пилососи Xiaomi виходять на ринок з кількома сучасними інноваціями. Ефективність очищення підлоги помітно покращилася завдяки використанню вібраційної пластини як опори для швабри.

Окрім своєї продуктивності, девайси забезпечують високу точність прибирання завдяки набору вбудованих датчиків.

Практично всі девайси Xiaomi мають класичну круглу форму, доступні в білому та чорному кольорах, спокушають своєю елегантністю та стриманим дизайном.

Пристрої оснащені функціями пилососу та швабри, що демонструє дивовижну ефективність у поєднанні цих завдань.

Усі останні роботи включають у комплект:

 • пилозбірник;
 • HEPA-фільтр;
 • резервуар для води та швабру для прибирання.

Зверніть увагу на новітню технологію VibraRise, яка дозволяє цій побутовій робототехніці піднімати швабру перед поверхнями, які не повинні піддаватися впливу вологи, наприклад, килимам та килимовим покриттям.

Сухе прибирання

У вакуумному режимі сухого прибирання домашні роботи Xiaomi виправдовують максимально позитивну репутацію бренду в галузі ефективності. Висока потужність всмоктування 2,5 кПа дозволяє ефективно збирати пил за один прохід та економити час. Потужність регулюється на 4 рівнях в залежності від чистоти підлоги, що очищається, і бажаного звукового комфорту.

У режимі сухого прибирання ці автономні пристрої використовують гумові валики, замінюючи застарілі щітки зі щетиною. Удосконалені, призначені для практичних цілей, щоб уникнути скупчення пилу та вовни тварин. Пилозбірник з HEPA-фільтром, що миється, має збільшену ємність до 500 мл. Значна перевага, враховуючи більш тривалі інтервали заряджання та очищення.

Вологе прибирання

Миючий робот пилосос, доступний для будь-якого бюджету – це, безперечно, найцікавіший продукт. Серія Xiaomi E12 – одна з найбюджетніших, доступних в даний час на ринку, особливо з таким рівнем матеріалів та функціональності.

Тут Xiaomi вибрала потужний двигун, здатний розвивати потужність до 4000 Па, йому допомагають обертова і гумова щітки, призначені для збирання більшої частини пилу та дрібних відходів. E12 використовує вібруючу швабру, оснащену великим резервуаром для води (400 мл), оснащеним інтелектуальною функцією регулювання потоку води, залежно від типу підлоги.

Порівняння роботів пилососів Xiaomi та пристроїв інших виробників показує, що саме в збиранні підлог ці автономні помічники дійсно мають намір змінити ситуацію на ринку завдяки новітній технології Intense Sonic Mopping. Ця система очищення підлоги заснована на вібруючій пластині, на якій встановлена швабра. Виконуючи цю пластину зі швидкістю 3000 разів на хвилину, робот відтворює енергійне тертя, а не просте протирання, як у класичній моделі.

Таким чином Intense Sonic Mopping ефективно видаляє звичайні плями за один прохід. Для роботи з особливо брудними підлогами, ви можете використовувати засіб для видалення найстійкіших плям.

Для надійного очищення роботи оснащені резервуаром для води ємністю від 300 мл. Ефективність, що забезпечується технологією Intense Sonic Mopping, дозволяє повністю покластися на питання турботи про чистоту підлогових покриттів на Xiaomi.

Система навігації

Виробник Ксіомі пропонує різні моделі пристроїв, від бюджетних до досить дорогих і технологічних. Спосіб навігації робота пилососа визначає, як він чистить підлогу у вашому будинку. Більш бюджетні пристрої використовують випадкову навігацію, тобто вони переміщаються поверхнею випадковим чином. Деякі моделі використовують комбінацію датчиків та/або алгоритмів для складання карти області, що очищається, і обходу перешкод. Ці роботи-пилососи використовують інтелектуальний метод навігації. Типи систем навігації, які представлені виробником в автоматизованих помічниках для прибирання:

 • самонавчання роботи: такий метод навігації гарантує, що робот пилосос запам'ятовує, де знаходяться перешкоди. це корисно для того, щоб йому не доводилося знову і знову їздити по всьому будинку;
 • GPS-навігація: девайс використовує своє місцезнаходження, щоб визначити, де він знаходиться і відстежити, де він був і куди йому ще потрібно йти, для такої системи потрібне з'єднання Wi-Fi;
 • візуальна навігація, також відома як «стельова камера». Робот сканує приміщення та стелю, щоб все записати та зберегти дані у своїй пам'яті. Таким чином, пилосос знає, де є перешкоди. Пилосос використовує цю пам'ять, щоб збудувати ефективний маршрут прибирання приміщення;
 • найпередовіша технологія, що використовується в даний час, - це лазерна навігація. Пилосос використовує лазер для складання карти приміщення та вибору найбільш ефективного маршруту. Коли акумулятор розряджений, робот-пилосос використовує лазерну навігацію, щоб знайти найкоротший шлях назад до зарядної станції.

Управління у смартфоні

Якщо ви інтегруєте свій пилосос до Xiaomi Home, у вас з'явиться ряд переваг. Найважливішим моментом є пряме підключення до хмарних сервісів Xiaomi та доступ до різноманітних засобів автоматизації. Всі інтелектуальні пристрої виробника можна інтегрувати в Xiaomi Home і управляти ними разом. Наприклад, якщо ви використовуєте датчик дверей та вікон Xiaomi, ви можете використовувати автоматизацію, щоб вакуумний робот запускався, як тільки ви виходите з дому.

Xiaomi Home (раніше Mi Home і Mijia) – це універсальна програма. Компанія об'єднує власну технологію розумного будинку з обраними пристроями інших виробників, деякі з яких самі не підтримують роботу зі смартфоном. Таким чином, за допомогою Xiaomi Home можна налаштувати, використовувати та автоматизувати ширший спектр продуктів, ніж у програмах окремих виробників систем. Екосистема Xiaomi також є бюджетнішим варіантом переходу до передової технології розумного будинку.

За допомогою простої у використанні програми Mi, ви можете дозволити своєму роботу думати. Одне натискання на карту – і ваш робот-пилосос вирушить у потрібне місце і зможе почати прибирання. Якщо рівень заряду батареї недостатній для завершення прибирання, Mi Robot відправляється на зарядну станцію і заряджає необхідну енергію.

Додаткові функції

Xiaomi ще більше розвинув сильні сторони своїх попередніх девайсів, щоб ми могли насолоджуватися пристроями, які використовують сучасні інновації для ще більш точного та детального прибирання:

 • тривалий час автономної роботи;
 • легко знімний лоток для чищення;
 • прибирання по краях та вздовж стін;
 • раннє виявлення вузьких просторів;
 • вологе та сухе прибирання одночасно;
 • функція вібрації швабри;
 • покращений режим протирання, в якому пристрій переміщається у формі літери Y після обходу області протирання, таким чином очищаючи кожну область кілька разів;
 • максимальна точність завдяки збільшеній кількості датчиків;
 • прибирання окремих зон та віртуальні стіни.

Віртуальні стіни

Xiaomi представляє нові функції для своїх пилососів. Відтепер можна обмежити область прибирання за допомогою віртуальних бар'єрів.

З деяких пір з'явилася можливість безпосередньо вказувати роботам-пилососам, які ділянки слід пилососити, за допомогою функції «Зональне прибирання». На основі цього з'явилася можливість встановлення віртуальних бар'єрів. Перевага полягає в тому, що карту квартири можна зберегти в майбутньому, а за допомогою нових функцій можна розмістити на карті заборонені зони та стіни.

Самоочищення

Пилососи з самоочищувальною станцією пропонують інтелектуальне рішення, що дозволяє знизити стомлююче робоче навантаження регулярного очищення контейнера для пилу і максимально підвищити комфорт прибирання.

Завдяки використанню окремого контейнера у вакуумній станції, зібраний бруд і пил можуть збиратися протягом декількох тижнів або навіть довше, перш ніж буде потрібне очищення. Це забезпечує ефективне використання вакуумного робота і особливо зручно для людей, які страждають на алергію, оскільки станція також виконує функцію додаткового фільтра.

При виборі відповідного вакуумного робота зі станцією слід враховувати такі критерії, як потужність, навігаційна технологія, технологія функції витирання та розпізнавання об'єктів.

Вибір повинен ґрунтуватися на якості самого робота-пилососа, щоб забезпечити відповідність функцій індивідуальним вимогам.

Автоматичне визначення килимів

Інтелектуальний підйом мопа для очищення підлог активується, коли робот виявляє килим або килимове покриття. Автоматичний підйом подушечок для миття підлог здійснюється, щоб уникнути вторинного забруднення.

Ультразвукове виявлення килимів автоматично піднімає подушечки для миття підлоги, щоб уникнути намокання килима, та активує додаткову потужність всмоктування при збиранні пилососом.

Розпізнавання перешкод

Сучасні моделі роботів Ксіомі уможливлюють виявлення перешкод штучним інтелектом зі швидким і надійним багатовимірним їх обходом, у всіх новітніх девайсах доступний датчик з точністю вимірювання до міліметра.

Абсолютно нова вдосконалена 3D-система запобігання перешкодам S-Cross AI з датчиками виявлення та запобігання зіткненню з перешкодами, з точністю вимірювання в міліметровому діапазоні, забезпечує виявлення об'єктів, контроль чистячих рухів та ефективний обхід перешкод.

Управління голосом

Додаток Mi Home та голосові команди: керуйте через програму Xiaomi Home. Звідси ви можете бачити маршрут прибирання та точне розташування пилососа. Програма дозволяє запланувати прибирання та активувати прибирання, коли вас немає вдома, а також вибирати між різними режимами прибирання. Він також підтримує голосове керування, так що ви можете, навіть не встаючи з дивана увімкнути, налаштувати та вимкнути помічника.

Xiaomi роботи пилососи: порівняння за всіма параметрами

Виразити продуктивність робота пилососа в абсолютних цифрах або значеннях завжди проблематично, якою б ретельною та складною не була система оцінок чи вимірювань. Вимоги та уявлення про те, що має робити робот-пилосос, у багатьох людей зовсім різні. Тому складно створити рейтинг, який би виправдав всі очікування, але ми можемо орієнтуватися на такі критерії:

 • Чищення килима: наскільки добре робот пилосос видаляє бруд з килима.
 • Тверда підлога: як справляється робот з очищенням гладких покриттів для підлоги, чи має контроль води при вологому прибиранні, чи можливо налаштувати витрату води на плитку і дерев'яну підлогу окремо.
 • Навігація та поведінка: час прибирання (що швидше робот закінчить, тим краще), чи покриває робот усі або пропускає багато місць, наскільки систематична його стратегія прибирання, наскільки добре він знову знаходить зарядну станцію і чи є проблеми при стикуванні, чи розпізнає робот перешкоди, чи переміщує він зарядну станцію, чи може робот переміщатися у темряві, чи мандрує робот чорними поверхнями.
 • Керованість та комфорт використання: простір, необхідний для зарядної станції, поводження з відсіком для сміття при очищенні, поводження з фільтрами, чи потрібно обслуговування основної щітки (чи потрібно її часто чистити), чи достатньо малий робот, щоб поміститися під звичайними меблями, гучність, час збирання.
 • Аксесуари та функції: таймер (програмований час очищення), електрична щітка для килимів, бічні щітки, тип батареї, літієва або інша, датчики вимірювання відстані, датчики просторової орієнтації, датчик бруду, голосовий висновок, ємність акумулятора, розмір контейнера для сміття.

Якщо ви не знаєте Xiaomi, знайте, що це велика китайська група, що спеціалізується на побутовій електроніці. Ім'я Xiaomi часто згадується, коли ми говоримо про якісні смартфони за бюджетними цінами, і порівняння з лідерами ринку найчастіше виявляється на користь бренду.

Матеріали, з яких виготовлені роботи-пилососи Xiaomi, відрізняються особливою міцністю, тому споживачі дуже добре відгукуються про продукцію.

На товари зазвичай поширюється тривала гарантія. Тим не менш, гарна якість робота-пилососа дозволяє вам повною мірою користуватися передовими функціями очищення, а також інтелектуальними датчиками, які забезпечують більшу незалежність пристрою.

Моделі Xiaomi не вимагають щоденного обслуговування і, отже, не збільшують ваші обов'язки по дому.

Висновок

З вакуумним роботом Xiaomi ви можете розраховувати на оптимальне співвідношення ціни та якості. Всі моделі гарантують солідну потужність всмоктування та достатньо додаткових функцій для комфортної роботи. Яким би не був ваш вибір, Xiaomi заощадить вам масу праці і часу, які можна буде краще використовувати в інших цілях.